P.H.U. KONSTKOMP Rafał Klimek

95-200 Pabianice, Szynkielew 60

660 717... 488więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Tworzenie form odzieżowych dla kobiet o nietypowej sylwetce

Usługa w kategorii: Formy dla Kobiet o nietypowej sylwetce

Cena: do uzgodnienia

Jeśli Twoja Krawcowa stwierdzi, że twoja figura już się tak zmieniła, że nie może sobie z tym poradzić - zrobimy taką formę na dowolny ubiór z Twoja krawcowa lub ty sama, jeśli to lubisz, uszyje to, co wymyślisz. Może masz jakieś fajne pomysły na swój wygląd? Wiesz, w co byś chciała się ubrać, ale nie ma tego w sklepie, a koleżanka, która ci coś szyła nie wie, jak to zrobić - możesz przyjechać do nas. Weźmiemy miarę - zmierzymy Cię od stóp do głów i przygotujemy formę - szablony, za pomocą których będziesz mogła zrobić (uszyć) sobie oryginalny "ciuch" .
Nawet w ciucholandzie nic podobnego nie znajdziesz - jeśli użyjesz odpowiednich dodatków i odpowiednio do swojego stylu i charakteru dopasujesz projekt. Możesz też nie umieć szyć - za odpowiednią opłatą możemy twój pomysł wcielić w życie - czyli uszyć na podstawie Twoich wymiarów: zrobimy formę, pomożemy w doborze materiału, skroimy, kupimy i dobierzemy nici i potrzebne dodatki, a po przymiarkach uzyskamy wspólnie pożądany efekt.

Korzyści: Nie musisz się męczyć z tym co do tej pory sprawiało najwięcej problemu. Nie musisz się martwić, że zmarnujesz kawał materiału, bo coś wyszło za ciasne.


Sposób wykonania: Wykonujemy to wszystko u siebie i to jest mały minus, jeśli masz do nas daleko, bo przynajmniej raz musimy się spotkać na pobranie miary. Potem następne projekty możemy zrobić, wymieniając się przez internet zdjęciami,projektami i inspiracjami z internetu


Gwarancja: Jeśli masz cierpliwość to w końcu uzyskamy wspólnie efekt o jakim marzysz.


Zasięg: Cały kraj , a nawet zagranica.


Termin wykonania: W zależności od tego, ile w danym momencie wykonujemy innych zleceń. Staramy się nie odkładać pracy na później i do tej pory nikt nie czekał dłużej niż dwa tygodnie na pierwszy etap realizacji, ale może się zdarzyć, że trzeba będzie czekać trochę dłużej.


Jak zamówić: Pod numerem telefonu: 660 717 488. Można swój pomysł drogą mailową.

Usługi

4

 

Kontakt

95-200 Pabianice,
Szynkielew 60

660 717... 488więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 19:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd