P.H.U. KONSTKOMP Rafał Klimek

95-200 Pabianice, Szynkielew 60

660 717... 488więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Tworzenie form odzieżowych dla kobiet o nietypowej sylwetce

Usługa w kategorii: Formy dla Kobiet o nietypowej sylwetce

Cena: do uzgodnienia

Jeśli Twoja Krawcowa stwierdzi, że twoja figura już się tak zmieniła, że nie może sobie z tym poradzić - zrobimy taką formę na dowolny ubiór z Twoja krawcowa lub ty sama, jeśli to lubisz, uszyje to, co wymyślisz. Może masz jakieś fajne pomysły na swój wygląd? Wiesz, w co byś chciała się ubrać, ale nie ma tego w sklepie, a koleżanka, która ci coś szyła nie wie, jak to zrobić - możesz przyjechać do nas. Weźmiemy miarę - zmierzymy Cię od stóp do głów i przygotujemy formę - szablony, za pomocą których będziesz mogła zrobić (uszyć) sobie oryginalny "ciuch" .
Nawet w ciucholandzie nic podobnego nie znajdziesz - jeśli użyjesz odpowiednich dodatków i odpowiednio do swojego stylu i charakteru dopasujesz projekt. Możesz też nie umieć szyć - za odpowiednią opłatą możemy twój pomysł wcielić w życie - czyli uszyć na podstawie Twoich wymiarów: zrobimy formę, pomożemy w doborze materiału, skroimy, kupimy i dobierzemy nici i potrzebne dodatki, a po przymiarkach uzyskamy wspólnie pożądany efekt.

Korzyści: Nie musisz się męczyć z tym co do tej pory sprawiało najwięcej problemu. Nie musisz się martwić, że zmarnujesz kawał materiału, bo coś wyszło za ciasne.


Sposób wykonania: Wykonujemy to wszystko u siebie i to jest mały minus, jeśli masz do nas daleko, bo przynajmniej raz musimy się spotkać na pobranie miary. Potem następne projekty możemy zrobić, wymieniając się przez internet zdjęciami,projektami i inspiracjami z internetu


Gwarancja: Jeśli masz cierpliwość to w końcu uzyskamy wspólnie efekt o jakim marzysz.


Zasięg: Cały kraj , a nawet zagranica.


Termin wykonania: W zależności od tego, ile w danym momencie wykonujemy innych zleceń. Staramy się nie odkładać pracy na później i do tej pory nikt nie czekał dłużej niż dwa tygodnie na pierwszy etap realizacji, ale może się zdarzyć, że trzeba będzie czekać trochę dłużej.


Jak zamówić: Pod numerem telefonu: 660 717 488. Można swój pomysł drogą mailową.

Usługi

4

 

Kontakt

95-200 Pabianice,
Szynkielew 60

660 717... 488więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd